Vyhlášení 16. ročníku soutěže České hlavičky 2022

Vyhlášení 16. ročníku soutěže České hlavičky 2022 pro mladé začínající vědce a nadané studenty středních škol

Cílem Projektu České hlavičky je ocenit a podpořit mimořádně nadané studenty, jejichž práce, um, píle a odhodlání významně převyšují středoškolský průměr a jejichž práce je zaměřená na oblasti přírodních, či technických věd.

V rámci celostátní soutěže laureáti obdrží finanční odměny v celkové výši 180 000 Kč.

Pro letošní ročník soutěže jsou připravené dvě změny ve vyhlašovaných kategoriích:

• cena za UDRŽITELNÝ ROZVOJ,
• cena FUTURA.

Veškeré podrobnosti, informace, statut a podmínky soutěže naleznete na www.ceskahlava.cz pod odkazem České hlavičky.

Slavnostní předání cen laureátům této soutěže vysílá Česká televize na svém druhém programu.