Pozvánka na Den otevřených dveří FF UK

Milé studentky, milí studenti, milé kolegyně, milí kolegové,

na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy jsme pro studující středních škol připravili Den otevřených dveří FF UK, který se uskuteční v sobotu 24. února v prostorách Kampusu Hybernská.

Program nabídne řadu přednášek, workshopů, panelových debat a diskuzí s absolventy, které uchazečům o studium představí, jak vypadá výuka na FF UK, co čekat od konkrétních studijních programů a jak se připravit na přijímací zkoušky.

Návštěvníci mají možnost potkat se na místě s pedagogy, kteří je budou vyučovat, skrze studující a absolventy jednotlivých oborů se mohou dozvědět, jaké jsou možnosti uplatnění po studiu, a se zástupci studentských spolků si neformálně popovídat o jejich aktivitách a studentském životě na fakultě.

Akce bude probíhat od 10 hodin po celý den. Více informací včetně harmonogramu akce najdete na webu Dne otevřených dveří FF UK. Celou nabídku studijních programů vyučovaných na FF UK si můžete prohlédnout na webových stránkách fakulty.

Budeme se na vás v sobotu 24. února těšit.