Pozvánka: Den otevřených dveří vzdělávacího centra Univerzity Karlovy DIDAKTIKON

Den otevřených dveří vzdělávacího centra Univerzity Karlovy DIDAKTIKON 6.5.2024 od 15:00.

Didaktikon je popularizační a vzdělávací centrum Univerzity Karlovy, které vzniklo ve spolupráci s Kampusem Hybernská, resp. hlavním městem Prahou.

Jedná o místo určené pro všechny, kteří mají zájem o neformální přístup ke vzdělávání.

Těšit se můžete na úvodní slovo paní rektorky Mileny Králíčkové a pana prorektora Martina Vlacha a na představení a prohlídku vzdělávacího centra Didaktikon.

Součástí prohlídky bude i ukázka programu pro školy formou interaktivních stánků. Na místě budou zaměstnanci vzdělávacího centra připraveni odpovídat na Vaše případné otázky.

Součástí Dne otevřených dveří je i možnost prohlídky historické budovy Karolina nebo Kampusu Hybernská (nutná předchozí rezervace).

Svou účast prosím potvrďte prostřednictvím tohoto formuláře.