Učebnice Le français ENTRE NOUS (1–3)

Třídílná učebnice francouzštiny pro ZŠ a víceletá gymnázia s úrovní A1–A2, doplněná s pracovním sešitem a příručkou pro učitele.

Nováková, S., Kolmanová, J., Geffroy-Konštacký, D., & Táborská, J. (2018). Le français entre nous plus 1: francouzština pro základní školy a víceletá gymnázia (2. přepracované a rozšířené vydání). Fraus.

Nováková, S., Kolmanová, J., Geffroy-Konštacký, D., & Táborská, J. (2018). Le français entre nous plus 2: francouzština pro základní školy a víceletá gymnázia (2. přepracované a rozšířené vydání). Fraus.

Nováková, S., Geffroy-Konštacký, D., Kolmanová, J., & Táborská, J. (2019). Le français entre nous plus 3: francouzština pro základní školy a víceletá gymnázia. Fraus.